Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Top, 24.2.2005 07:35:27

Pánové, dle mého doposavdního mínění, jste průměrně inteligentní lidské bytosti! Fakt chcete běhat po lese na prkýnkách v teniskách????
Měl bych své letité názory snad přehodnotit?

Leo, 23.2.2005 16:43:18

Bezky suckzzzz ci jak se to pise :-))

Mirek, 23.2.2005 12:01:11

Jo, v Novem Meste jsem kupoval ty svoje. Ale zase tak o moc levnejsi nez v brnenskych obchodech nebyly. Nekde ti totiz udelaji montaz zadarmo, tedy kdyz si koupis i vazani a ve finale to vyjde mozna i nastejno.

Bezky rulezzzzz ci jak se to pise:-))

Top, 23.2.2005 08:19:12

Já nemůžu, tak aspoň budu rejpat...
Lidi, vzpamatujte se! Jezdit na lyžích bez hran a ještě k tomu v teniskách... - nesmysl!
:o)

Eva Hr., 23.2.2005 08:04:16

No jo, tam to znám. Tam si Tomáš kupoval carvoše. Z běžek tam mají velký kulový, včera jsem tam byla. Asi zkusím přímo Sporten v Novém Městě.

Michal, 23.2.2005 07:33:55

O konkretnich bezkach nevim, ale vim o dobrem obchode - na Uvoze nahore (skoro Konecneho namesti) Helios. Je to specialka na lyzarske potreby.

Eva Hr., 22.2.2005 18:32:13

Neví někdo o nějakých pěkných, dobrých běžkách v rozumné cenové relaci, které bych mohla zakoupit?

Mirek, 22.2.2005 15:11:02

Já snad už budu moci, snad nějaký sníh vydrží. Ten Útěchov není vůbec od věci...

Michal, 22.2.2005 15:03:18

Toz my jsme se s Lisakem pekne probehli v okoli Utechova. Snehu kopa, pocasi dobre. Jestli vydrzi, mohli bychom zas nekam, ne? V sobotu... Co vy na to?

Mirek, 18.2.2005 14:50:45

Ja asi bohuzel budu v sobotu pryc:-((

Ale dnes jsem hovoril s Topem a asi bychom meli uz udelat tu koordinacni poradu...

Starší -->
Návštěv: 7815856
Přístupů: 8166708
Kontakt: TopLeo