Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 26.1.2005 11:31:09

Já bych s chutí jel, respektive tedy pokud neumřu, tak pojedu. Jel bys taky? Zřejmě by jeli i Přibylovi...

A co na to Křivánkovi?

Lišák, 26.1.2005 11:12:07

Mirdo, ty jedeš v sobotu taky na běžky?

Top, 25.1.2005 07:25:47

Zatím nic... :o(

Mirek, 24.1.2005 12:26:53

Zatím nemám žádné zprávy...

Eva Hr., 24.1.2005 10:38:50

A co Top? Už rodí?

Mirek, 24.1.2005 10:32:36

To víš, pořád se něco děje.

Třeba to, že snad už konečně začala zima a že bychom mohli v sobotu udělat nějaký šílený běžkařský výlet do Nového Města....

Eva Hr., 22.1.2005 15:59:48

Se to ňák rozjelo. Ta debata.

Michal, 19.1.2005 13:29:52

Hlavne si ho nachystej dopredu - vybalit a zapnout, pak uz nebude cas :-) A najez se, matce tam pak daj jidlo, tebe nechaj hladovet! :-)

Top, 19.1.2005 11:40:09

Jasně! A baterky do foťáku nabitý...

Michal, 19.1.2005 11:16:35

Taska u dveri? :-)

Starší -->
Návštěv: 7815554
Přístupů: 8166406
Kontakt: TopLeo