Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Top, 14.10.2004 13:42:27

Já až po té sedmé. Těším se na vás!

Mirek, 14.10.2004 09:25:53

Bude tedy někdo kromě mě moci v 18:32?

Michal, 13.10.2004 12:26:04

Ja prijdu, jen jeste nevim, v kolik. Neco mezi 18:32 a 19:48 :-)

Mirek, 13.10.2004 11:50:12

Já mohu přijít kdykoliv:-))

Eva Hr., 13.10.2004 11:42:59

Do 18.40 se vzdělávám v kurzu německého jazyka. Přifrčím někdy mezi 19.00 a 19.15.

Top, 13.10.2004 11:03:00

Jako vždy v 18:32 a já zas příjdu až v 19:04..... ???

Michal, 13.10.2004 09:13:04

Toho se nebojim. A nas tam zas tolik nebude...

Top, 13.10.2004 09:09:08

Nebude...

Mirek, 12.10.2004 10:58:33

Hele, děcka, nebude ve čtvrtek Na Place moc lidí? Je INVEX...

Michal, 8.10.2004 08:22:10

Mozna si pamatujete Topuv popis te krcmy, ale pro ostatni je tu toto:
http://cestovani.idnes.cz/igcechy.asp?r=igcechy&c=A041007_153129_igcechy_tom

Starší -->
Návštěv: 7814514
Přístupů: 8165353
Kontakt: TopLeo