![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 13.7.2004 18:39:56 Nemohu se dovolat Marcele, ale budu se snažit ji zbantošit. Top, 13.7.2004 14:09:35 Potvrzuji pozdní příchod ve středu. Třeba si dáte víc, jak jedno ;o) A já vás tam ještě najdu... A propó, Evo, co nějaké další veselé fotečky z Prátru? Mirek, 13.7.2004 13:16:41 Jo jo, já tam také přijdu. Eva Hr., 13.7.2004 13:03:56 Potvrzuji. Středa. 18.32. Na place. Lišák, 13.7.2004 10:11:15 Děkuji Topovi za včasné mailové upozornění na chystanou akci. Vím, že s přispíváním do této internetové debaty jsem na tom bledě, ale osobní kontakt s oroseným půllitrem v ruce neodmítám. Takže ve středu ... Top, 13.7.2004 08:15:06 Tak já příjdu taky ve středu, ale o chvilku pozdějác... Holt jste na mě moc rychlí... Mirek, 12.7.2004 17:05:25 ... vzpomínky způsobily, to je tak, když to po sobě přečtu až po půldruhé hodině... Mirek, 12.7.2004 15:38:26 Já bych šel v tu středu, mám takové obavy, že pokud bychom začali až o půl osmé, možná bychom nestihli prodebatovat vše důležité:-)) Jinak jak jsem přišel na spojení tato sobota a Bílý Potok. V sobotu jsme se vraceli z hub a v úseku Vlkov - Křoví jsme míjeli partičku cyklistů. No a vzpomínky způsobili, že nás to napadlo... Top, 12.7.2004 14:25:18 Nebo čtvrtek 19:32. Po pinecu bych zašel... Michal, 12.7.2004 12:50:44 Tak, a je podovolene. Znate to rceni, ze nikdo nepotrebuje dovolenou vic, nez ten, co se z ni zrovna vratil...? Toz koukam debata tady byla plodna! Kdyz to sesumiruju, tak Mirek chce na pivo hned, Evka pozdeji a organizovaneji a Top cvici. Tak zebychom zasli na pivo? Od uterniho vecera jsem slameny vdovec (Verca v ramci sve materske DOVOLENE jede na DOVOLENOU na chalupu i s deckem), toz jsem otevren jakekoliv myslence na popiti... Takze teda tato streda 14.7. Na place 18:32. Snad tam nebudu sam, nebo jo? Starší --> |
|
Návštěv: 7813435 Přístupů: 8164270 Kontakt: Top, Leo |
|