![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 1.7.2004 15:45:15 V katakombách je dispiclína jedno:-)) Ale zašel bych někam... Eva Hr., 1.7.2004 12:05:08 To sice jo, ale hlavně bych tam asi nikoho neotravovala a nikdo by neotravoval mě. Když já s tím pivem nevím. Tuhle mi kamarád napsal, že "s rostoucím počtem piv klesá disciplína". Mirek, 1.7.2004 11:53:21 No, i tam se může točit pivo:-)) Eva Hr., 1.7.2004 10:53:56 Máš na mysli katakomby? Mirek, 1.7.2004 07:59:24 No na moc práce je nejlepším lékem několik chvil strávených v nějakých příjemných prostorech:-)) Eva Hr., 1.7.2004 07:14:24 Já už jsem napůl mrtvá. Hokna mě přelízá přes hlavu. Mirek, 30.6.2004 17:47:18 Ja mám taky teď hokny jaxviňa, ale to bych měl čas až první týden v srpenci. M. Top, 30.6.2004 15:50:20 V nejbližších dvou týdnech to nevidím moc dobře... Mirek, 30.6.2004 13:14:42 No jo, lidé jsou buď na dovolených, nebo jako já těžce pracují:-)) M. Nepůjdeme někdy na pivo? Top, 30.6.2004 11:27:15 Je tady nějak mrtvo... Starší --> |
|
Návštěv: 7813146 Přístupů: 8163979 Kontakt: Top, Leo |
|