Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 1.6.2004 11:12:27

Jo, a co ten Jára? Tope?

Mirek, 1.6.2004 11:04:33

Lepší prvně číst maily než Jarošku. Marcela potvrdila účast, pojede asi se mnou ve voze.

Mirek, 1.6.2004 10:56:59

BoBik by měl také být + 1. Ale doposud se neozval, Marcela stále s otazníkem...

Michal, 1.6.2004 10:48:19

A zatim 4 auta (mozne mit 5)

Michal, 1.6.2004 10:48:40

No mela by tu teda padnout konkretni jmena, at je jasno, doplnte mne: Topinkovi 2, Lisakovi 2, Hrabinovi 2, Krivankovi 3, Vejrostovi 2, Mirecek, Bobik, Leo, Marcela?, ....?

Eva Hr., 1.6.2004 10:33:22

Takže kolik nás teda je? Nějak se v tom přestávám orientovat.

Leo, 1.6.2004 09:22:47

Jak jste na mě mohli zapomenout? To jsem se teda dočkal!

Mirek, 31.5.2004 11:26:24

To abych se domluvil s BoBikem:-))

Michal, 31.5.2004 10:58:30

No v pripade, ze nas povezete, tak rozhodne. Ono se na tu benzinku tezko dostava pesky s kocarkem :-)))

Eva Hr., 31.5.2004 09:17:53

Chtěla jsem se zeptat Křivánků, jestli by nebylo jednodušší, kdybychom se pro ně zastavili v sobotu ráno doma? Někdy asi tak kolem 8.30?

Starší -->
Návštěv: 7812516
Přístupů: 8163346
Kontakt: TopLeo