![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 1.6.2004 11:12:27 Jo, a co ten Jára? Tope? Mirek, 1.6.2004 11:04:33 Lepší prvně číst maily než Jarošku. Marcela potvrdila účast, pojede asi se mnou ve voze. Mirek, 1.6.2004 10:56:59 BoBik by měl také být + 1. Ale doposud se neozval, Marcela stále s otazníkem... Michal, 1.6.2004 10:48:19 A zatim 4 auta (mozne mit 5) Michal, 1.6.2004 10:48:40 No mela by tu teda padnout konkretni jmena, at je jasno, doplnte mne: Topinkovi 2, Lisakovi 2, Hrabinovi 2, Krivankovi 3, Vejrostovi 2, Mirecek, Bobik, Leo, Marcela?, ....? Eva Hr., 1.6.2004 10:33:22 Takže kolik nás teda je? Nějak se v tom přestávám orientovat. Leo, 1.6.2004 09:22:47 Jak jste na mě mohli zapomenout? To jsem se teda dočkal! Mirek, 31.5.2004 11:26:24 To abych se domluvil s BoBikem:-)) Michal, 31.5.2004 10:58:30 No v pripade, ze nas povezete, tak rozhodne. Ono se na tu benzinku tezko dostava pesky s kocarkem :-))) Eva Hr., 31.5.2004 09:17:53 Chtěla jsem se zeptat Křivánků, jestli by nebylo jednodušší, kdybychom se pro ně zastavili v sobotu ráno doma? Někdy asi tak kolem 8.30? Starší --> |
|
Návštěv: 7812516 Přístupů: 8163346 Kontakt: Top, Leo |
|