Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 4.5.2004 11:06:17

Piknik do Vídně bude v sobotu 5. června, nějaká koordinační porada by už opravdu být mohla:-))

Leo, 4.5.2004 10:16:03

No jo, Tope, kdy vlastně pojedeme do té Vídně?

Monika, 4.5.2004 10:00:48

Ahojky, chci se optat na nějaké bližší informace o tom pikniku v červnu ve Vídni. Asi jsem to nějak zasklila v běhu událostí.... ví se už něco přesnějšího? (třeba termín KP?)Protože mám zatím pracovně našlapaný program, nechávám si na závaznou přihlášku ještě otevřená dvířka, ale pokud budu mít volno, ráda bych se zúčastnila, ev. i s Davidem.

Mirek, 3.5.2004 14:27:37

Ja jsem tedy slavil pečlivě. Mám dnes lehké problémy držet v práci koncentraci:-))

Michal, 30.4.2004 16:26:06

Tak tak!

Top, 30.4.2004 15:46:18

Vzhůrů ku šťastným zítřkům v EU! Pěkný weekend a dobře se na to vyspěte! Všem čarodejnicím šťastný dolet.

Mirek, 28.4.2004 12:21:28

Na jaře se mi daří krásně, dnes mám za sebou měsíc v nové hokně, venku je hezky, za chvíli jsme v EU, dnes jsme v práci sestavili skříně, tudíž mohu začít debordelizaci.

Pozdravuj ve Vídni a zítra si ještě nezapomeň nechat dát razítko do pasu, může mít historickou cenu:-))

Eva Hr., 28.4.2004 11:03:55

Já jsem to ve Vídni obhlížela za posledních 6 týdnů dvakrát. Prater stojí.

Top, 28.4.2004 09:58:40

Zítra to jedu obhlídnout ve Vídni...
A jak se vám všem vlastně na jaře daří? U mě to stojí za hovno.
Ale těším se na večer - 19:30 Ciment na Lajtnerce

Mirek, 26.4.2004 12:27:46

Trosku (dost) me to mrzi, ze jsem to nezvladl. Budou nejake fotosy?

A koordinacni porada k pikniku do Vidne?

A koordinacni porada k nejakemu jarnimu vyletu?

Vrati se Zeman do politiky?

Bude Jan Tleskac starostou Stinadel?

Starší -->
Návštěv: 7812021
Přístupů: 8162838
Kontakt: TopLeo