Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Top, 26.4.2004 08:47:24

Mně to nevyšlo, ten víkend byl s oslavama výročí Vlků trošku hektickej... Kupte si Rovnost... :o)

Michal, 26.4.2004 08:17:26

Tak jsem tam byli z Jarosaku jen my a Pribilovi (jo teda a jeste Monika), skoda, ze vam to nevyslo, meli peknou svatbu :-)

Top, 22.4.2004 14:38:56

Já to zkusím. Auto poslouchá a půlhodina a tucet deci benálu tam taky bude... Budu v té době chystat výstavu a oslavu čtyřicátin Vlků (jak jsem vám posílal emajlem), tak kdybyste nestačili Moniku a chtěli se podívat odpo za mnou a za Vlkama, tak to vemte procházkou přes naši klubovnu :o)

Mirek, 22.4.2004 08:28:04

Vteřinový rozdíl, to tu ještě nebylo...

Já stále ještě nevím, pokud budu muset v hokně trčet v pátek až do večera (jako že asi budu), tak nezvládnu odjet do jižních Čech a budu moci tedy dojít na tu svatbu...

Mirek, 22.4.2004 08:25:35

Začíná mi to drobátko lézt do peněz, asi budu muset přehodnotit priority:-))

Ale na druhou stranu, celkem jsem si na to zvykl...

Eva Hr., 22.4.2004 08:25:34

Tak já to asi v tu sobotu nestihnu.

Top, 22.4.2004 08:07:05

Já až budu velkej, tak budu mít internet uplně všude. I v kuchyni! A na záchodě. Škoda času, kdy člověk není připojen k informační dálnici!

Michal, 21.4.2004 15:41:09

Mirecek je jeden z mala, kteri se nepripojuji jen z prace, ale je plne mobilni, ze Mirecku? :-)

Mirek, 21.4.2004 14:03:14

Kdepak, vcera jsem takhle vecer prisel z rodinneho setkani:-))

Eva Hr., 21.4.2004 13:50:32

Koukám, že Mireček pracuje buď hodně brzo ráno nebo hodně pozdě večer.

Starší -->
Návštěv: 7811975
Přístupů: 8162792
Kontakt: TopLeo