![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 14.4.2004 16:22:56 Jsi zase na nekake stazi? Pripojit se muzes kdekoliv a kdykoliv:-)) MMCHD, nevite nekdo, jak se zbavit toho, aby se mi ve Wordu tabulky cislovaly ob jednu (tj. pouze suda cisla)? PetrQ, 14.4.2004 16:15:21 Aha, tak to nic, no. A nevadilo by, kdybych se pripojil az ve widni? mist v autech bude asi malo, ze jo... - no zeptam se asi az to bude aktualni :) Mirek, 14.4.2004 16:12:28 5. cervna osobnimi auty, na programu prohlidka mesta/pratru/obojiho. Nutna kavicka:-)) Tem mail asi nenajdu:-(( PetrQ, 14.4.2004 16:09:31 Mirku, rikal mi Top, ze jsi rozesilal nejake info o nejakem vyletu - asi do widne. mohl bys mi to prosim poslat (znovu) ? v te diskusi se neda nic najit. Mirek, 14.4.2004 15:50:27 Ja se nejraději chlubím v hospodě:-)) Eva Hr., 14.4.2004 14:46:34 No jo, už jsu chytřejší. A Mirečku, už ses pochlubil, kde to vlastně pracuješ nebo je to stále zahaleno tajemstvím? A nemohl by ses eventuelně pochlubit? Mirek, 14.4.2004 13:35:33 Albion = Anglie. Tuším, že je to z nějakých starých mýtů. Také se to občas používá, když hraje Anglie fotbal. Tady upozornění pro ty, co nefandí fotbalu: Kdybyste někde viděli, že bude hrát fotbalová reprezentace Velké Británie, tak je to blbost, protože máme fotbalové svazy Anglie, Walesu, Skotska a Severního Irska. Zřejmě z tradice. No, konec legrace, zpět do práce:-(( Eva Hr., 14.4.2004 12:49:45 Asi jsem blbá. Co je to Albion? Mirek, 14.4.2004 07:36:52 To je test operativní reakce:-)) Jak bylo v Albionu? Eva Hr., 14.4.2004 07:22:04 To by nebylo zajímavý kdyby bylo pěkně. Navíc je to moc na rychlo, chce to tak 14 dopředu začít domlouvat. Starší --> |
|
Návštěv: 7811739 Přístupů: 8162556 Kontakt: Top, Leo |
|