![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 13.4.2004 16:28:50 Má být pěkně... Leo, 13.4.2004 15:25:27 A taky mám (a počítám, že i Töp) v sobotu sraz ZŠ. Leo, 13.4.2004 15:10:33 Já bych byl za pozdější termín. Sobota na Whitec je ještě trochu chladno. Mirek, 13.4.2004 11:29:03 Hele, tak jak byste se tvarili na Bily Potok ci jinou kolovou akci v sobotu? Mirek, 9.4.2004 12:38:13 No ja jen ze bychom na te Beethovenove mohli udelat teorecikou pripravu na letosni cyklisticky vylet:-)) MMCHD, co jarni piknik? Michal, 9.4.2004 08:34:29 Neco mi uniklo? Mirek, 8.4.2004 15:04:16 No a kdy pujdeme na ty Dalesice? :-)) Top, 8.4.2004 13:51:41 Já jsem taky přežil! Mirek, 8.4.2004 13:33:42 Já z toho také začínal mít obavy, že jsem jediný jarošák, který přežil letošní tuhou zimu:-)) Michal, 8.4.2004 12:56:10 Slava! Debata zije, uz jsem mel starch... Starší --> |
|
Návštěv: 7811675 Přístupů: 8162492 Kontakt: Top, Leo |
|