Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 22.3.2004 12:04:33

Evi, Ty máš talent dávat neodolatelné nabídky:-))

Kdy?

Eva Hr., 22.3.2004 08:00:47

A nechtělo by to probrat u pivečka? Že bychom ti jako poradili, abys neudělal třeba chybu.

Mirek, 20.3.2004 17:20:57

Nastupuji někdy příští týden, až se trochu zaklimatizuji:-))

Jde opět o EU, takže až budete potřebovat s něčím poradit, tak se na mě s důvěrou obraťte:-))

Eva Hr., 18.3.2004 12:35:15

Ad Top: Tomu se v odborné terminologii říká rozdíl mezi nominální a reálnou hodnotou peněz.
Ad Mireček: Tak se pochlub.

Michal, 18.3.2004 07:49:01

No to je super, ne? A kde a u koho to bude?

Mirek, 17.3.2004 19:12:29

Ja bych vyrazil jak do Lavy, tak i do hospody:-))

A jen tak pro info, dnes jsem se dohodl na novem angazma. V Brne!

Michal, 17.3.2004 13:07:03

Sakra, jestli budou ty lazne tak vycerpavajici, jako 15 piv, tak to nas nechci videt :-)))

Top, 17.3.2004 09:14:46

To je 298,80 respektive 332,- Kč, to je při dnešních cenách cca 15, resp. 17 piv za 3, resp. 3 a půl hodiny v nějaké příjemné hospůdce u nás - a to není od Laa tak daleko.

Michal, 16.3.2004 12:30:35

Nasel jsem info: vstupne do lazni v Laa na 3 hodinky 9Euro, 3,5h za 10Euro.

Eva Hr., 16.3.2004 08:42:12

Úterý taky nic moc.
V Laa to je prý dobrý - termální koupaliště a tobogány. Tak nějak jsem to slyšela.

Starší -->
Návštěv: 7811546
Přístupů: 8162356
Kontakt: TopLeo