![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 22.3.2004 12:04:33 Evi, Ty máš talent dávat neodolatelné nabídky:-)) Kdy? Eva Hr., 22.3.2004 08:00:47 A nechtělo by to probrat u pivečka? Že bychom ti jako poradili, abys neudělal třeba chybu. Mirek, 20.3.2004 17:20:57 Nastupuji někdy příští týden, až se trochu zaklimatizuji:-)) Jde opět o EU, takže až budete potřebovat s něčím poradit, tak se na mě s důvěrou obraťte:-)) Eva Hr., 18.3.2004 12:35:15 Ad Top: Tomu se v odborné terminologii říká rozdíl mezi nominální a reálnou hodnotou peněz. Ad Mireček: Tak se pochlub. Michal, 18.3.2004 07:49:01 No to je super, ne? A kde a u koho to bude? Mirek, 17.3.2004 19:12:29 Ja bych vyrazil jak do Lavy, tak i do hospody:-)) A jen tak pro info, dnes jsem se dohodl na novem angazma. V Brne! Michal, 17.3.2004 13:07:03 Sakra, jestli budou ty lazne tak vycerpavajici, jako 15 piv, tak to nas nechci videt :-))) Top, 17.3.2004 09:14:46 To je 298,80 respektive 332,- Kč, to je při dnešních cenách cca 15, resp. 17 piv za 3, resp. 3 a půl hodiny v nějaké příjemné hospůdce u nás - a to není od Laa tak daleko. Michal, 16.3.2004 12:30:35 Nasel jsem info: vstupne do lazni v Laa na 3 hodinky 9Euro, 3,5h za 10Euro. Eva Hr., 16.3.2004 08:42:12 Úterý taky nic moc. V Laa to je prý dobrý - termální koupaliště a tobogány. Tak nějak jsem to slyšela. Starší --> |
|
Návštěv: 7811546 Přístupů: 8162356 Kontakt: Top, Leo |
|