![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 5.2.2004 22:03:50 No to víš, taková akční věc, jako výlet na běžkách, není jen tak vždycky:-)) Michal, 5.2.2004 11:15:24 Je zajimave, ze debata se tu bud kopu dni ani nehne nebo probehne silena smrst. Nic mezi tim (treba plynuly tok informaci...). Michal, 3.2.2004 09:56:47 Rozhodne budem. ![]() Eva Hr., 3.2.2004 09:00:20 Zřejmě to byl nějaký dramatický úsek ne? Budeme se tedy někdy koordinovat či ne? Michal, 2.2.2004 15:31:30 Presne tak. Mirek, 2.2.2004 14:52:56 Jo, to bylo, jak jsme se tam fotili... Michal, 2.2.2004 10:09:56 Presne tak, husty les, ztrata signalu... Docela mam pocit, ze si pamatuju, kde to presne bylo... Mirek, 2.2.2004 09:49:01 Hele, ta mezera u Medlova je zpusobena hustym lesem nebo necim jinym? Michal, 2.2.2004 08:30:20 No a tady jsou zaznamenany nase stopy (teda ta cervena neprerusovana cara, akorat jsou to dva vylety dohromady, ale jednotlivi ucastnici se v tom jiste rychle zorientuji :-))) Foto dodam doufam zitra (zapomnel jsem to doma). ![]() Mirek, 1.2.2004 21:01:59 Akce se vydarila mimoradne, vsichni vcetne nejmladsich clenu vypravy jsme prezili a vubec se nam darilo. Skoda toho otepleni ted... Starší --> |
|
Návštěv: 7811090 Přístupů: 8161900 Kontakt: Top, Leo |
|