Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 30.1.2004 15:37:58

Pokud prezijeme, podame po akci zpravu:-))

Top, 30.1.2004 11:32:14

Pozdravujte v Novém Městě!
Já na vás budu myslet v Beskydech. Od 9. února jsem k dispozici pro koordinační poradu!
Zdravím vás lyžařským pozdravem: ŘIĎ LYŽ!

Mirek, 30.1.2004 09:13:35

Zdur vsici!
zitra, tedy v sobotu, se kona vylet na bezky do Noveho Mesta. Podrobnosti odpoledne...

Mirek, 29.1.2004 23:53:14

OK, domluvime se v patek...

MMCHD, nemeli bychom udelat prvni koordinacni poradu k vyletu do Vidne:-))

Michal, 29.1.2004 09:18:23

No my o bezkach uvazujem, ale zatim to muze ohrozit jedna akce v Zajeci, jeste se ukaze. Ale snehu je tam porad kopa a spis pribyva, jen, aby upravili ty stopy tak pekne, jako minuly tyden :-)

Mirek, 28.1.2004 21:46:06

No neboj, nekdy si promluvime o odmene:-))

MMCHD, co ty bezky v sobotu? Ja bych celkem vyrazil...

Top, 28.1.2004 11:41:32

Dík, Miro!

Mirek, 26.1.2004 17:14:04

On je urcite hodny stale:-))

Eva Hr., 26.1.2004 12:49:57

Pamatuje si někdo, že by Top byl eventuelně někdy hodnej?

Top, 26.1.2004 10:38:46

A já jsem hnil o víkendu v Brně. A zo to, že jsem byl hodnej, tak jedu v sobotu na týden do Beskyd!

Starší -->
Návštěv: 7811023
Přístupů: 8161833
Kontakt: TopLeo