![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 30.1.2004 15:37:58 Pokud prezijeme, podame po akci zpravu:-)) Top, 30.1.2004 11:32:14 Pozdravujte v Novém Městě! Já na vás budu myslet v Beskydech. Od 9. února jsem k dispozici pro koordinační poradu! Zdravím vás lyžařským pozdravem: ŘIĎ LYŽ! Mirek, 30.1.2004 09:13:35 Zdur vsici! zitra, tedy v sobotu, se kona vylet na bezky do Noveho Mesta. Podrobnosti odpoledne... Mirek, 29.1.2004 23:53:14 OK, domluvime se v patek... MMCHD, nemeli bychom udelat prvni koordinacni poradu k vyletu do Vidne:-)) Michal, 29.1.2004 09:18:23 No my o bezkach uvazujem, ale zatim to muze ohrozit jedna akce v Zajeci, jeste se ukaze. Ale snehu je tam porad kopa a spis pribyva, jen, aby upravili ty stopy tak pekne, jako minuly tyden :-) Mirek, 28.1.2004 21:46:06 No neboj, nekdy si promluvime o odmene:-)) MMCHD, co ty bezky v sobotu? Ja bych celkem vyrazil... Top, 28.1.2004 11:41:32 Dík, Miro! Mirek, 26.1.2004 17:14:04 On je urcite hodny stale:-)) Eva Hr., 26.1.2004 12:49:57 Pamatuje si někdo, že by Top byl eventuelně někdy hodnej? Top, 26.1.2004 10:38:46 A já jsem hnil o víkendu v Brně. A zo to, že jsem byl hodnej, tak jedu v sobotu na týden do Beskyd! Starší --> |
|
Návštěv: 7811023 Přístupů: 8161833 Kontakt: Top, Leo |
|