![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Top, 27.11.2003 14:57:34 Já hlasuju pro dolní Žabiny!!! Jsem líné zvíře a nechce se mně nikam daleko... :o) Michal, 27.11.2003 14:42:08 Misto jeste neni pevne vybrane, podle mnozstvi lidi a volnych kapacit bude stanoveno az po uzaverce prihlasek. Proto je zde stale prostor pro lobbing a uplatky :-) Michal, 27.11.2003 13:31:12 Prave jsem to poslal. Mirek, 27.11.2003 09:28:17 Ja bych také přišel... Poze by někdo (Michal) mohl poslat pozvanku, ja mam adresy na spolužáky ukryty někde v hlubinách Internetu:-)) Michal, 27.11.2003 08:40:10 Sypu si popel na hlavu... :-) Top, 27.11.2003 07:58:02 To není tečka, to je zelená LEDka. Michal, 26.11.2003 13:18:20 Tak uz je nas na besidce 3 a pul: Verca, Top a ja. Mozna prijde na skok i Zorka. Jeste se nekdo prida? Poznamka: ta tecka u napisu akce neblika nadarmo, kliknete tam, kdo tam jeste nebyl a nechape, co se tu ted deje. Michal, 25.11.2003 16:03:50 Presne tak jsem to chtel udelat, nic vic v tom organizovani ohledne teto veci nevidim. Mirek, 25.11.2003 11:02:02 Proste se vyhlasi VB na 20. prosince 2003 od 18:32 na nejakem vsem znamem miste (U Kozaka?, Na Place?) s tim, ze prihlasky se prijimaji do 13. 12. do 03:47 hodin a podle toho se zarezervuji mista:-))) M. Ten MPFC je ovsem lakavy... Top, 25.11.2003 08:56:48 Konečně nějaký zachránce... Mimo vánoční mísu: Informace pro labužníky :o) V Magnetu v Kr. poli dávají troj-sérii Montyho Pytona a to vždycky ve 20 hodin. 1.12. Monty Python a sv. grál 8.12. Život Briana 15.12. Smysl života Starší --> |
|
Návštěv: 7809885 Přístupů: 8160678 Kontakt: Top, Leo |
|