![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Michal, 25.11.2003 07:35:10 OK, podivam se na to. Leo, 24.11.2003 16:25:25 Majkl? Top, 24.11.2003 13:52:02 Táta hub je vytížen pěstováním. Jestli chceš kousek z úrody, tak se ozvi. Reference - Houbový Kuba... :o) Leo, 24.11.2003 10:43:41 Táta hub? Top, 24.11.2003 09:17:16 Takže VB2003 bude v sobotu 20. prosince. A ještě několik důležitých nezodpovězených otázek vlastně zatím jedna: Kdo to naorganizuje? Michal, 20.11.2003 09:44:29 No ja zatim take porad trvam na jiz mnou uvedenem - nejlepsi by bylo toho 20., neb v patek budou lidi parit v praci, uprostred tydne to neni ono, tudiz ta sobota je ideal. Mirek, 20.11.2003 09:02:34 Ze by Saman (Petr Qeton)? Vanocni besidka je cas, kdy se schazi pratele v nejakem klidnem prostredi, aby spolu tise rozjimali nad prichazejicimi svatky klidu a miru a pri te prilezitosti trosku zapari:-)) Ja bych sel, treba toho dvacateho... Michal, 20.11.2003 07:44:52 Kdo to je pq? pq, 19.11.2003 22:28:18 Co to je vanocni besidka? Top, 19.11.2003 08:37:14 Tak co s Vánoční besídkou??? Starší --> |
|
Návštěv: 7809854 Přístupů: 8160647 Kontakt: Top, Leo |
|