Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Michal, 25.11.2003 07:35:10

OK, podivam se na to.

Leo, 24.11.2003 16:25:25

Majkl?

Top, 24.11.2003 13:52:02

Táta hub je vytížen pěstováním. Jestli chceš kousek z úrody, tak se ozvi. Reference - Houbový Kuba... :o)

Leo, 24.11.2003 10:43:41

Táta hub?

Top, 24.11.2003 09:17:16

Takže VB2003 bude v sobotu 20. prosince.

A ještě několik důležitých nezodpovězených otázek vlastně zatím jedna:
Kdo to naorganizuje?


Michal, 20.11.2003 09:44:29

No ja zatim take porad trvam na jiz mnou uvedenem - nejlepsi by bylo toho 20., neb v patek budou lidi parit v praci, uprostred tydne to neni ono, tudiz ta sobota je ideal.

Mirek, 20.11.2003 09:02:34

Ze by Saman (Petr Qeton)?

Vanocni besidka je cas, kdy se schazi pratele v nejakem klidnem prostredi, aby spolu tise rozjimali nad prichazejicimi svatky klidu a miru a pri te prilezitosti trosku zapari:-))

Ja bych sel, treba toho dvacateho...

Michal, 20.11.2003 07:44:52

Kdo to je pq?

pq, 19.11.2003 22:28:18

Co to je vanocni besidka?

Top, 19.11.2003 08:37:14

Tak co s Vánoční besídkou???

Starší -->
Návštěv: 7809854
Přístupů: 8160647
Kontakt: TopLeo