Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Michal, 27.10.2003 12:40:53

Neesu dlooho Brnaak, toz rad poznam okoli. Su pro, brusle bych mozna taky mel nekde mit, ale sakra kde?

Mirek, 27.10.2003 09:43:13

Lesem pres Zamilec to zase tak straslive neni, urcite to neni horsi, nez Babi Lom a navic se nahore muzeme tesit na budovu:-))

Top, 27.10.2003 09:20:21

Z KrPole do Soběšic??? Jezdím to jen opáčně na kole... To je hank jak prase. Se po ránu zahřejeme tak, že ani nebude v Soběšicích nálada zahřívat těla v nějakém zařízení... :o)

Ale hlasuju pro. Nevím však, zda mám brusle. Asi někde ve sklepě jo.

Mirek, 27.10.2003 09:03:28

KPPP, hned bych na nejakou vyrazil, No ale na PP muzeme udelat i KPVB (Koordinacni poradu k vanocni besidce)

Michal, 27.10.2003 09:01:44

Ha! Ja myslel KPPP! Toz to vyladime tady.

Mirek, 27.10.2003 09:01:15

No muzeme debatovat treba dnes:-))

Ja bych to videl nasledovne: mohli bychom jiti z nadrazi v Krpoli do Sobesic, pak do Bilovic (lesem) no a pak treba bruslit do toho Majlontu:-))

Michal, 27.10.2003 08:13:17

Cas kvapi, z pristiho tydne se stal tento tyden. Takze streda nebo ctvrtek? Patek radsi opatrne, nevim jestli tu budu.

Top, 27.10.2003 07:46:37

Už jsem zase připojen. Minulý týden jsem měl malou zdravotní indispozici.
Prozatimní propozice se Ti, Miro, povedly :o)

Mirek, 24.10.2003 15:03:18

No jo, to je pravda, uz se moc tesim.
Nekdy pristi tyden bychom se meli dohodnout, kam tedy vlastne vyrazime, naplanovat propozice, zjistit otviraci dobu v prilehlych budovach a mocnost vrstvy bahna na ceste:-))

Michal, 24.10.2003 14:32:07

Protoze PP ceka, az bude snehu dost, aby mohl rozbrednout do totalniho hnedocerneho hnusu a pak konecne muze zacit prset a to bude ten spravny cas, kdy vyrazit :-)))

Starší -->
Návštěv: 7809709
Přístupů: 8160500
Kontakt: TopLeo