Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 24.10.2003 13:19:08

Prahou prave poletuji prvni letosni snehove vlocky. Je mi trochu zahadou, jak je mozne, ze se PP nekona uz zitra...

Mirek, 23.10.2003 16:16:14

No to sice jeste ne, ale ma natolik verny zvuk, ze z nej vnimavy posluchac dokaze vycist naladu cloveka na druhem konci...dratu asi ne, elekromagneticke vlny? :-))

Michal, 23.10.2003 12:46:09

Ta Tva 610 zvlada i videohovor? :-o :-)))

Mirek, 23.10.2003 10:01:29

Jo, to jo, vcera se do telefenu tvaril celkem pratelsky:-))

Michal, 22.10.2003 14:26:02

Myslim, ze ma dobry chrup... :-)

Mirek, 21.10.2003 16:09:30

Top je nejaky nedostupny a protoze jsem vykutal z hlubin webu adresy na spoluzaky, poslal jsem takove strucne zvadlo sam:-)) Doufam, ze to Pavel skousne:-)))

Mirek, 17.10.2003 13:30:46

No výborně, už jsem se lekl, že budu muset vstávat za tmy:-))

Top, 17.10.2003 09:31:59

Tak změna... 8.11. můžu až do kdy chcu. Jihlava padla. Těším se na PP2003. V pondělí pošlu propozice.

Mirek, 15.10.2003 16:19:34

To nevadi, zacneme s PP uz v sedm rano:-)))

Posli Zvadlo I., dik.

Top, 15.10.2003 14:03:08

Já to klidně pošlu.
Bohužel vzhledem k okolnostem mám čas 8.11. jen do cca 16:00 hodin. Pak musím odject do Jihlavy.

Starší -->
Návštěv: 7809667
Přístupů: 8160458
Kontakt: TopLeo