Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 15.10.2003 13:17:54

ja bych Zvadlo I klidne i poslal, ale k adresam 4. B. se momentalne z nejakych sitove-trpaslicich duvodu nemohu dostat. Najde se nejaky dobrovolnik?

Michal, 15.10.2003 12:39:23

Ja taky.

Leo, 15.10.2003 07:55:44

Jsem pro.

Mirek, 14.10.2003 12:51:33

Ad zvadlo: No ted si zabukuji datum a pak jiz jen budou netpelive cekat na zpravu II, kde se dozvi, kam se pujde bruslit (lyzovat, brodit bahnem....):-))

Michal, 14.10.2003 07:53:03

Tipuju aspon 8 :-)))

Leo, 13.10.2003 19:07:41

To jsem říct nechtěl, protože jsem ten film neviděl :-) Poslední dobou se mi vůbec stává, že mluvím o věcech, kterým naprosto nerozumím. Ale když tam jeli na večeři, tak to asi léčebna nebyla.

Ad zvadlo: No to může, jen je otázka, kolik lidí na takové zvadlo zareaguje.

Mirek, 13.10.2003 15:57:17

Ad jezirko v Majlontu: Ze bychom si jako vzali brusle?:-))

Ad zvadlo: No muze se poslat mail s tim, ze akce je 8. listopadu, akorat stale neni jasne kam:-)))

Michal, 13.10.2003 15:47:53

Tvé odpovědi ne zcela rozumím :-) Ze v "Malérech..." byla léčebna, to vím, dotaz zněl, jestli to právě byla Pinelola. Tuším, že jsi mi chtěl říct "ne, nebyla"?

Leo, 13.10.2003 10:23:33

Jo, to taky byla. Ale v jiným dílu toho filmu, kterej jsem taky neviděl.

Michal, 13.10.2003 08:25:11

A nebyla to hubnoucí léčebna?

Starší -->
Návštěv: 7809625
Přístupů: 8160416
Kontakt: TopLeo