Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Eva Hr., 19.9.2003 08:30:21

Vyrazila bych do přírody s možností zajít i do budovy (občerstvovacího typu). Beru jakýkoliv směr, vyjma Veverské Bítýšky, ke které mám v poslední době poněkud rozporuplný vztah, a hlavně to tam znám jak svý boty.

Leo, 18.9.2003 13:58:29

8. listopad je fajn. Taky s tím budu počítat.

Mirek (off topic): To ještě nic není. My dyslektici nejen že to přečteme, ale většinou ani nejsme schopni určit, jestli je to napsaný dobře nebo špatně. A pak zkus programovat v C++

Top, 18.9.2003 13:24:29

Do přírody?

Mirek, 18.9.2003 09:26:24

No bez snehu ta kace ztrati cast sveho kouzla, to nepochybne:-))

Kam vyrazime?

Michal, 18.9.2003 09:12:10

Another off-topic:

Strucna zprava o smrti Saddamovych synu:

O Udajovi a Kusajovi mame jen kuse udaje,
mame kusy Udaje a udy Kusaje.

Top, 18.9.2003 08:20:30

To každopádně! :o)

Eva Hr., 18.9.2003 07:35:21

S datem souhlasím, již jsem zapsala do diáře a hlásím tudíž svoji účast. To už by mohlo i sněžit, že?

Mirek, 17.9.2003 18:09:41

Také trošku of-topik:
Přišla mi mailem taková zajímavost:

V suoivsoltsi s vzýukemm na Cmabridge Uinervtisy vlšyo njaveo, že nzeáelží na pořdaí psíemn ve solvě. Jedniná dleůitžá věc je, aby blyy pnvrí a psoelndí pímesna na srpváénm mstíě. Zybetk mžůe být totánlí sěms a ty to přoád bez porlbméů peřčetš. Je to potro, že ldiksý mezok netče kdažé pensímo, ale svolo jkao cleek. Zjíamvaé, že??

Mirek, 17.9.2003 16:57:28

No, kouknu se, myslim, ze doma najdu Staudkovu pop-artovou pohlednici:-))
Spociva predevsim ve vysoke koncentraci splachovacich zachodu a lahvi Absinthu...

Top, 17.9.2003 14:05:30

Trošku od tématu...

Pokud jste něco vyhrabali až po srazu (jako já...) a pošlete mi to! Chystám novou podsekci s pracovním názvem "Co se na CD nevešlo". A u pracovního názvu stejně zůstane...

Jinak souhlas s termínem PP2003/2. Příjdu.

Starší -->
Návštěv: 7809494
Přístupů: 8160285
Kontakt: TopLeo