Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Michal, 17.9.2003 11:03:49

To Leo: To je vzkaz Tvemu dealerovy? :-)

Leo, 16.9.2003 22:55:41

Já už jsem zase totálně v hajzlu, takže beru cokoliv.

Mirek, 16.9.2003 16:36:09

Hele, děcka, co byste říkali podzimnímu pikniku 8. listopadu?

Michal, 16.9.2003 15:03:59

Nemusi prset, staci, kdyz kape :-)

Mirek, 16.9.2003 11:04:54

Bez závěje ani krok!! Nebo grog?

Top, 15.9.2003 14:23:54

Ale jen, jestli zas bude sněžit!

Mirek, 15.9.2003 13:44:45

Právě včera jsem přemýšlel nad tí, že začátkem listopadu by se nějaký piknik mohl udělat. Zase někam za Brno, ať se moc netrmácíme. Třeba Mariánské údolí nebo Bílovice nebo tak nejak...

Eva Hr., 15.9.2003 08:41:52

Znamená to, že tímto kolovým výletem je příděl podzimních pikniků na letošek vyčerpán?

Michal, 15.9.2003 07:48:22

Hm, ja mam zvukovku a tudiz i zvuk, ale asi mi chybi nejaky kodek, neb se mi to nehejbe (otazka je, jestli vubec ma :-)

Mirek, 12.9.2003 16:38:42

Výlet byl naprosto genitáááálni. Musíme jet někdy na jaře zase...

Ad leo: V práci nemám zvukovku, grrrr.

Starší -->
Návštěv: 7809468
Přístupů: 8160257
Kontakt: TopLeo