Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 4.9.2003 16:46:06

Neboj Michale, pomala jizda, kochani se krajinou, obcerstvovaci prestavky a podobne vychytavky jsou v planu. Ja je take budu potrebovat:-))

Michal, 4.9.2003 15:21:07

Ted jsme s Topem spolu dotelefonovali a vypada to tak, ze dnesni pivo neni a sobotni vylet je ve ctyrech. Ale panove, ne ze mne znicite, od cervna (narozeni zory) jsem vynechal uplne vsechny sporty (krom hazeni flinty do zita, skakani do reci, vrhani stinu atp), takze mam fyzicku uuuuplne v haji! Timto apeluji, aby casovy plan reflektoval mou pomalou jizdu a caste obcerstvovaci a okyslicovaci zastavky!!!

Top, 4.9.2003 12:06:46

Zajímavé.

Leo, 3.9.2003 17:56:15

Podle bleskového průzkumu firmy STEM provedeného pro internetový magazín jaroska.no-ip.info/?tab=board označuje reprezentativní vzorek respondentů 92% všech vedoucích pracovníků jako totální kretény.

Mirek, 3.9.2003 12:57:31

Kolo mi vyjde, i kdybych ho (myslim sveho sefa) mel zabit... Neuveritelne me na**al. Do ha**lu!

Michal, 3.9.2003 12:32:49

Plne s tebou soucitim, vim presne, o cem mluvis! Toz snad aspon ti to vyjde na to kolo.

Mirek, 3.9.2003 10:52:29

Hmm, tak jsem se prave dozvedel, ze se mnou v patek do Ostravy pojede i muj sef, coz ma za nasledek to, ze z Prahy nepojedu ve ctvrtek vecer, ale az v patek rano, tudiz neprijdu ve ctvrtek na Koordinacni poradu. Ku*va!

Michal, 3.9.2003 09:37:09

To bychom tedy mohli :-))) Ale co rekne rodina no to, ze nebudu dome nejen v sobotu, ale i ve ctvrtek...

Mirek, 3.9.2003 09:26:34

Pujdeme tedy zitra na to pivo?

Michal, 2.9.2003 11:11:31

Myslim, ze prave pocasi a znacna nepripravnenost nektarych na to dava casto nasim vypravam punc adventury :-)))
Pokud nenasnezi tolik, ze be nesly otevrit dvere od domu, tak jedu (ale Zorku a Vercu radsi necham doma v teple).

Starší -->
Návštěv: 7809346
Přístupů: 8160135
Kontakt: TopLeo