Úvod
 Nástěnka
 Akce
    JP2017
 Různé
 Odkazy
<-- Novější
Mirek, 27.8.2003 14:28:32

Ja myslim, ze jsou to klasicke organizacni zmatky. Ja treba stale jeste nevim, jestli pristi ctvrtek v tom Brne budu:-))

Eva Hr., 27.8.2003 11:29:27

A takhle nějak to vypadá, když chlapi organizujou.

Leo, 26.8.2003 17:42:38

Porady se taky rád zůčastním. V Brně budu ve čtvrtek večer i v pátek. Tak se domluvte.

Top, 26.8.2003 14:37:08

Jak pryč, když v sobotu jedeme na kolo?

Michal, 26.8.2003 14:03:55

A byla by ta porada hned v ten ctvrtek nebo az patek? Hlasuji pro ctvrtek, neb v patek bych radsi jel pryc...

Mirek, 25.8.2003 18:10:08

Ja bych mel vedet vice ohledne sve cesty do Brna snad jeste do konce tydne...

Michal, 25.8.2003 14:09:37

Jo. Koordinacni porada je jedina porada, kterou mam rad :-)

Top, 25.8.2003 13:43:51

Ozvi se, nemám nic proti koordinačním poradám. Všechno se musí dokonale promyslet a hlavně "Nepropadat panice..."

Mirek, 25.8.2003 11:05:11

Hele, neni uplne vylouceno, ze ve ctvrtek 4. zari budu v Brne. Co takhle udelat nejakou koordinacni poradu?

Michal, 25.8.2003 09:20:39

Jsem pro, jen jsem byl nejakou dobu mimo nastenku (nebo spis mimo...)

Starší -->
Návštěv: 7809219
Přístupů: 8160008
Kontakt: TopLeo