![]() |
|
|
JP2017 |
<-- Novější
Mirek, 27.8.2003 14:28:32 Ja myslim, ze jsou to klasicke organizacni zmatky. Ja treba stale jeste nevim, jestli pristi ctvrtek v tom Brne budu:-)) Eva Hr., 27.8.2003 11:29:27 A takhle nějak to vypadá, když chlapi organizujou. Leo, 26.8.2003 17:42:38 Porady se taky rád zůčastním. V Brně budu ve čtvrtek večer i v pátek. Tak se domluvte. Top, 26.8.2003 14:37:08 Jak pryč, když v sobotu jedeme na kolo? Michal, 26.8.2003 14:03:55 A byla by ta porada hned v ten ctvrtek nebo az patek? Hlasuji pro ctvrtek, neb v patek bych radsi jel pryc... Mirek, 25.8.2003 18:10:08 Ja bych mel vedet vice ohledne sve cesty do Brna snad jeste do konce tydne... Michal, 25.8.2003 14:09:37 Jo. Koordinacni porada je jedina porada, kterou mam rad :-) Top, 25.8.2003 13:43:51 Ozvi se, nemám nic proti koordinačním poradám. Všechno se musí dokonale promyslet a hlavně "Nepropadat panice..." Mirek, 25.8.2003 11:05:11 Hele, neni uplne vylouceno, ze ve ctvrtek 4. zari budu v Brne. Co takhle udelat nejakou koordinacni poradu? Michal, 25.8.2003 09:20:39 Jsem pro, jen jsem byl nejakou dobu mimo nastenku (nebo spis mimo...) Starší --> |
|
Návštěv: 7809219 Přístupů: 8160008 Kontakt: Top, Leo |
|